Fakty o Rozwoju

Fakty o Rozwoju

Czym się zajmujemy?

Redakcja Faktów o Rozwoju powstała z myślą o komunikacji wizerunkowej. Nasi dziennikarze opisują najbardziej przyszłościowe badania badawczo-rozwojowe oraz innowacyjne projekty realizowane w Polsce. Nasza sekcja ukazuje się w najbardziej opiniotwórczych mediach w naszym kraju.

Jako redakcja pod batutą Polskiego Centrum Rozwoju Innowacji i Nauki jesteśmy gotowi do współpracy na poziomie rozwoju społeczno-gospodarczego. Naszym celem jest pokazywanie osiągnięć polskich naukowców, innowatorów i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, a tym samym wzmocnienie ich marki i komunikacji wizerunkowej, która wpływa na konkurencyjność rynkową.

Nasze portfolio tworzą publikacje prasowe w mediach ogólnopolskich, podcast „WachMat”, wtorkowy przegląd prasy, felietony i najnowsze newsy oraz kwartalnik będący naszym biuletynem.

Zapraszamy na stronę redakcji.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z redaktorem

Redaktorem naczelnym sekcji „Fakty o Innowacjach” jest doświadczony dziennikarz Adam Tobojka. W swoim dorobku nasz redaktor naczelny ma publikacje w magazynie Forbes oraz dziennikach Puls Biznesu, Rzeczpospolita i Dziennik Zachodni.