Politechnika Częstochowska Głównym Partnerem Merytorycznym Polskiego Kongresu Rozwoju!

Cieszymy się ogromnie, ogłaszając ramową współpracę pomiędzy Polskim Centrum Rozwoju Innowacji i Nauki a renomowaną Politechniką Częstochowską, instytucją o ugruntowanej pozycji w świecie nauki i technologii!

Politechnika Częstochowska została Głównym Partnerem Merytorycznym odbywającego się w dniach 5-6 grudnia w Wiśle Polskiego Kongresu Rozwoju!

Dlaczego to ważne?


Transfer Wiedzy:

Połączyliśmy siły z jedną z najstarszych i najprężniej działających uczelni w Polsce, aby wspólnie przyspieszać transfer wiedzy i technologii z uczelni do biznesu. Chcemy pokazać, że małżeństwo nauki z biznesem jest tego warte!

Współtworzenie Innowacji:

Razem z Politechniką Częstochowską tworzymy przestrzeń do współtworzenia innowacyjnych rozwiązań, które zmieniają oblicze biznesu i nauki.

Promujemy Polską Naukę:

Współpracując z jedną z czołowych uczelni w kraju, wspieramy promocję wysokich standardów naukowych i edukacyjnych w Polsce.

Polski Kongres Rozwoju:

To wydarzenie, które odbędzie się 5-6 grudnia 2024 r., stając się areną dla prezentacji osiągnięć i dyskusji nad najnowszymi trendami w dziedzinie innowacji. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń między przedstawicielami świata nauki, biznesu i innowacji. Porozmawiamy o rodzinie i relacjach międzyludzkich.

Razem kształtujemy przyszłość nauki i technologii w Polsce! 

Share This Post